KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7451235
nr 745 1235
Etsning
Signerad, Fåglar, 37/310, motivets mått: 32x21
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:46:03
4/3 00:08:14
5/3 13:11:50